segman,segman üretimi,segman imalatı,piston ring,piston rings,piston ring manufacturer,piston segmanı,NPR,orjinal segman

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

ELİT SEGMAN olarak uzun yıllara dayanan bir tecrübemiz vardır.Bizler uzun yıllara dayanan bu tecrübemizde Dizel Motorların & Gemi Makinelerinin Yedek parçaları ile ( Piston Segmanı ve Yakıt elemanları)  Özel üretim Segmanlar ile ilgilendik. Yıllardır biriken tecrübeler bize Kaliteyi , istenilen Zamanda siparişi teslim etmeyi ve sonuçta müşterinin Güvenini kazanmayı öğretti.

 

Kalite Politikamız

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile “KALİTE’yi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak görmek ve bu çerçevede ;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmak,
  • Yasalara ve mevzuata uygun çalışmak,
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir,dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek,
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmaktır.

 

Misyonumuz

Müşterilerimize, kaliteli ve ekonomik ürünleri istedikleri zamanda sunmak, gelişen ve değişen ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyeti odaklı  kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörde lider konuma gelmek amacıyla çizgisinden ayrılmadan çalışmasını sürdürmek ve her geçen gün artan talepleri  ülke sınırlarının dışına taşıyarak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dünyadaki değişen teknolojiyle birlikte gerek müşteri memnuniyetini en üst  düzeyde gerçekleştirmek gerekse doğal doğa koşullarına saygı göstererek  talepleri karşılamak ve sektörde hem yurt içinde hem de uluslararası platformda lider firma olarak yerini almaktır.

Biz Niye Farklıyız ?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. ELİT SEGMAN ile çalışan herkes de biliyoruz ki işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Değişen ve gelişen teknolojiler gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Biliyoruz ki dünya çok büyük ve elimizden gelenin daha fazlasını yaparak Yurtdışı ilişkilerimizi sürekli geliştiyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Ancak sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyoruz bu sürece sadık kalınmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ki ELİT SEGMAN‘ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…